Aktualności


Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych. Darz Bór !!!
Więcej w galerii.

czytaj więcej »

 

Polowanie Charytatywne dla Tymona. Wnuczek naszego kolegi Zbyszka Niedzielskiego Tymon należy do fundacji Serce dla malucha. Klub Niemieckiego Teriera Myśliwskiego PZŁ P\przy współpracy z Zarządem Głównym Polski Związek Łowiecki zorganizował dwudniowe polowanie Charytatywne na stogach w OHZ Czempiń. Dodatkowo możecie wesprzeć rodzinę Tymona w jego leczeniu wpłacając ...

czytaj więcej »

 

Komisja Promocji Łowiectwa ZO PZŁ w Przemyślu zaprasza wszystkich myśliwych i sympatyków łowiectwa na IV edycję Balu Charytatywnego Myśliwych , który odbędzie się 18 lutego 2023 roku w Jaśminowym Dworze w Rokietnicy. Koszt Balu 200 zł od osoby. Wszystkich chętnych prosimy o kontakt
tel. 728867055. Dariusz Świstak Darz Bór !!!

czytaj więcej »

 

W dniu dzisiejszym koledzy myśliwi Okręgu przemyskiego w składzie:
Paweł Masłowski, Mirosław Król, Krystian Olszański i Dariusz Świstak wzięli udział w nasze cyklicznej akcji "Darz Bór - Dasz Krew". W przyszłości zapraszamy koleżanki i i kolegów do wzięcia udziału w naszej akcji. foto Dariusz Świstak Darz Bór!!!

czytaj więcej »

 

Więcej w galerii. foto Dariusz Świstak Darz Bór!!!

czytaj więcej »

 

Abyśmy nie tylko w Święta byli dla siebie uprzejmi, życzliwi, koleżeńscy i radośni. Żebyśmy starali się każdego dnia przy każdej okazji choćby słowem, dobrym gestem okazywać sobie wzajemny szacunek i być dumni że jesteśmy myśliwymi.
Wszystkim Wam życzę wyjątkowych Świąt Bożego Narodzenia i tego aby w Waszych domach zawsze gościła miłość i radość. Darz Bór !!!

czytaj więcej »

 

Tradycyjnie jak co roku przed Wigilią, myśliwi Okręgu Przemyskiego odwiedzili dzieci które spędzą Święta w Szpitalu. Dzieci zostały obdarowane podarunkami świątecznymi, myśliwi życzą dzieciom szybkiego powrotu do zdrowia. Więcej w galerii.

foto Dariusz Świstak Darz Bór!!!

czytaj więcej »

 
 
Strona:   « 1 2 3 4 5 6 7 ... 41 »  (wszystkich: 408) Na stronie: